nr 1222 3562
Chiffonjé
mahogny, 1820-tal, Längd: 118 cm. Djup: 55 cm. Höjd: 141cm, nyckel
Kondition: slitage, skador
| Utrop: |
500 kr |
| Såld: |
100 kr |
måndag 10 december 2018 kl 18:55:08
| Tid |
Kund |
Bud |
7/12 09:13:03